قوانین سایت

 

این سایت منبع مشترک برای تبادل مهارت‌ها، دانش، اخبار، سیاست‌ها، قوانین و منافع و معرفی منابع کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی از طریق گفتمان است. استفاده از تالار گفتگو این سایت سخت و دست‌وپا گیر نیست و می­تواند به قضاوت انسانی جامعه کمک کند، موارد ذیل آیین‌نامه‌ای برای محیطی پاک و متمدنانه گفتمان است.

الف) در اين سایت هیچ‌گونه مطلب دروغ، افتراآمیز، توهین‌آمیز، مبتذل، زشت، کفرآمیز، تهدیدکننده، غیراخلاقی، تجاوز کننده به حريم خصوصی ديگران و يا به‌عبارت‌دیگر نقض‌کننده قانون اساسی جمهوری اسلامی ايران و زير پا گذارندِ مسائل اخلاقی پذیرفتنی نیست.

در صورت مشاهده هرگونه بی‌احترامی به كاربران، مديران و مسئولان سایت و تالار گفتگو با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی قطع خواهد شد.

ب) شما می‌توانید به‌عنوان يک کاربر، نام کاربری انتخاب کنيد . لطفاً نامی مناسب و اختصاصی انتخاب کنيد، کاربرانی که در کنار اسم خود از عناوین (دکتر، پزشک، روانشناس، مشاور و یا موسسه) و يا امثالهم استفاده مي­کنند مي­بايست حتماً يک کپی از مدرک رسمی خود را برای ما ارسال کنند، در غير این صورت کاربر موردنظر منع خواهد شد.

ج) چنانچه مطلب ارسالی‌ از کاربران توسط مديری در تالار حذف و يا ويرايش شد، در صورت داشتن سؤال در اين رابطه و يا خواهان جويا شدن علت موضوع لطفاً برای مدير آن انجمن يک پيغام خصوصی ارسال کرده و سؤال خود را به‌صورت خصوصی‌ مطرح کنيد تا آن مدير نيز در اين زمينه شما را راهنمائی و جواب سؤالات شما را به‌طور کامل بدهد. در صورت مطرح کردن سؤال در اين رابطه و يا جويا شدن علت موضوع در انجمن‌های عمومی‌، یادداشت و توضیح ارسالی شما سريعاً حذف خواهد شد و شما نيز جواب سؤال خود را دريافت نخواهيد کرد.

د) هرگونه بحثی که موجب انحراف موضوع‌ها از مسير اصلی‌ خود بشود، هرگونه پستی که به‌صورت مسنجری (چت گونه) و یا به‌نوعی برخلاف قوانين تالار باشد، در صورت تشخيص مديران، موضوع و يا بحث‌های اضافه حذف خواهد شد. لطفاً از طرح موضوعات بيهوده خودداری نماييد.

ه) این سایت و تالار گفتگو تنها در راستای استفاده از دانسته‌ها و تجارب کاربران در جهت اشتراک‌گذاری ایده‌ها، نظرها، پروژه‌ها، همفکری و تبادل اطلاعات در جهت بهبود آسیب‌های اجتماعی هست؛ مالک و مدیران سایت هیچ‌گونه تعهدی در قبال مسائل مطرح‌شده در این انجمن را ندارند؛ وظیفه مدیران چیزی جز نظارت و نظم‌بخشی به گفتگوهای تالار نیست.

ی) شما موافقت می‌کنید که به مالک اين سایت، مدیران و توابع آن خسارت و ضرر نمی‌رسانید؛ مسئول اين سایت و تالار گفتگو حق دارد در صورت شکايت رسمی و يا عمل قانونی برخاسته از نحوه استفاده شما از اين سایت و تالار گفتگو، هويت شما يا هر اطلاعات گردآوری‌شده مربوط به شما در اين مجموعه را در اختيار مراجع ذیصلاح قرار دهد .

نکته

  • وضع‌کنندگان قوانين، مديران و تصمیم‌گیرندگان سايت هستند . 
  • از تمامی کاربران و استفاده‌کنندگان از سایت و انجمن تقاضا می‌شود در فواصل زمانی خاص، قوانین انجمن را مطالعه کرده تا از قوانین وضع یا حذف‌شده باخبر شوند .

حق انتشار
حق انتشار مباحث و آموزش‌هایی كه در سایت و تالار گفتگو، برای کمک به آشنایی فعالین این حوزه با سایت گفتمان اجتماعی (با ذکر منبع) بلامانع است.

در صورت وجود هرگونه ابهام در قوانین سایت و سایر موارد لطفاً با مديريت سايت تماس بگيريد.