کودکان کار و خیابان

کودکان کار دردسر ساز نیستند

مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: آگاه‌سازی کودکان کار و خانواده‌های آن‌ها از برنامه‌های بهزیستی در خصوص توانمندسازی کودکان کار است.

خیابان هایی پر از رنج کودکان

اصفهان- داغ آتش نگاهت با دستان کوچک ملتمسانه ات را در این روزگار آشفته پر از هیچ با کدام قلم می‌توان نگاشت، قاب صورت قشنگت، مبین بی‌توجهی به آسیب‌های اجتماعی و محرومیت از حقوقی است که باید تامل کرد، تو آرزو می کنی خیابانهای پر از شلوغ و چهار راه‌های همیشه چراغ قرمز را و ما عبور از تو را. تو رویای کودکی‌ ات را مدام در خیابانهای شهرم دخیل بستی و من ...؟

تمام کودکان کار اصفهان در مدرسه ثبت نام شده اند

رئیس کمیسیون اجتماعی و محیط زیست شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: تمام کودکانی که به دلیل بضاعت مالی توان ثبت نام در مدرسه را نداشتند، با مساعدت آموزش وپرورش استان ثبت نام شدند.

راه‌اندازی پویش «هر دفتر یک داستان» در کرج /۱۲۰ کودک کار تحت پوشش

پویش هر دفتر یک داستان در راستای کمک به ۱۲۰ کودک کار، بدسرپرست و بی سرپرست منطقه «آق تپه» کرج در آستانه سال تحصیلی جدید راه اندازی شده است.

 

پویش هر دفتر یک داستان در راستای کمک به ۱۲۰ کودک کار، بدسرپرست و بی سرپرست منطقه آق تپه کرج چند روزی است که راه اندازی شده است.

این طرح با هدف پاسخگویی به نیاز آغاز سال تحصیلی این کودکان از جمله کیف، کفش و لوازم تحریری توسط اقشار مردمی کلید خورده است.

تعیین تکلیف وضعیت کودکان کار و خیابانی اتباع افغانستانی بررسی شد

سفیر جمهوری اسلامی افغانستان در ایران در دیدار با رئیس مرکز امور بین الملل وزارت کشور بر ساماندهی و تعیین تکلیف کودکان کار و خیابانی اتباع افغانستانی در تهران تاکید کردند.